- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Pondělí 1.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: Play off Tipsport extraligy
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Basketbal: Monbus Obradoiro - FC Barcelona
08:40Fotbal: Dohráno
10:35Touchdown
11:45Sokolský zpravodaj
11:55Panorama
12:05Motorismus: Svět motorů
12:20Hokej: Play off Tipsport extraligy
12:55Archiv D: Sport 1974
14:50Fotbal: Dohráno
15:45Volejbalový magazín
17:00Volejbal: ČEZ Extraliga - play off
17:20Paralympijský magazín
19:40Studio Time Out
20:05Hokej: Buly - debata expertů
21:10Motorismus: Svět motorů
21:45Poker: German Poker Masters
22:20Branky, body, vteřiny
01:20Volejbalový magazín
01:35Volejbal: ČEZ Extraliga - play off
01:55Branky, body, vteřiny
04:15Studio Time Out
04:30Sportovní noviny
07:00Ragby: Sale Sharks - Exeter Chiefs
07:05Spade poker show 2024 (3)
08:45NHL: Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
09:15Florbal: Växjö IBK - FBC Kalmarsund
11:00České taekwondo ITF (1)
12:45Basketbal: KP TANY Brno - Levhartice Chomutov
13:00Fotbal: FC Metz - AS Monaco
14:45Házená: Handball Sport Verein Hamburg - MT Melsungen
16:25NHL News
18:10NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers
18:30NHL - akce měsíce
20:30NHL Den hokeje v Česku 2024
20:45Sportovní noviny
21:00Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
21:051:1 Sport Show (61)
21:30Stalo se v NHL (8)
22:00NHL News
23:05NHL: Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
23:20NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
01:05Fotbal: Racing Strasbourg - Stade Rennes
03:45Basketbal: KP TANY Brno - Levhartice Chomutov
07:00Fotbal: OGC Nice - FC Nantes
08:45Fotbal: Racing Strasbourg - Stade Rennes
10:30NBA: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
12:30Spade poker show 2024 (3)
14:30SSL Gold Cup
14:55Florbal: Täby FC IBK - Endre IF
15:25Reconnecting TWO
17:30Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/12
17:55NBA - akce měsíce
18:15České taekwondo ITF (1)
18:30Góóól (25)
18:55Ligue 1 Highlights (27)
19:40Fotbal: AC Ajaccio - AJ Auxerre
20:40Fotbal: FC Lorient - Stade Brestois
22:45Mediterranean Epic
00:35NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
01:05Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
03:451:1 Sport Show (61)
04:10Házená: ThSV Eisenach - SC Magdeburg
04:45Fotbal: VfL Bochum - SV Darmstadt
07:00Fotbal: ACF Fiorentina - AC Milán
08:45Magazín Ligy mistrů UEFA (23)
10:45Fotbal: Greuther Fürth - Hamburger SV
11:15Fotbal: FC Barcelona - UD Las Palmas
13:00Fotbal: Cagliari Calcio - Hellas Verona
14:55Made In Italy - Nahitan Nández
17:15Fotbal: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund
17:30Bundesliga special (17)
19:30Bundesliga Highlights (27)
20:00Fotbal: Villarreal CF - Atlético Madrid
20:55Fotbal: Celta Vigo - Rayo Vallecano
23:00Fotbal: Cagliari Calcio - Hellas Verona
01:00Fotbal: Real Madrid - Athletic Bilbao
07:00Fotbal: Deportivo Alavés - Real Sociedad
08:45Fotbal: FC Augsburg - 1. FC Köln
10:30Fotbal: Bologna FC - US Salernitana 1919
12:25Made In Italy - Stefan Posch
14:40Fotbal: US Sassuolo - Udinese Calcio
14:55Made In Italy - Matheus Henrique
17:10Magazín Ligy mistrů UEFA (23)
17:25Fotbal: US Lecce - AS Řím
17:55Made In Italy - Valentin Gendrey
20:10Made In Italy - Razvan Marin
20:25Fotbal: Inter Milán - Empoli FC
20:40Magazín Ligy mistrů UEFA (23)
23:00Fotbal: Bologna FC - US Salernitana 1919
23:30Fotbal: US Sassuolo - Udinese Calcio
01:15Fotbal: Le Havre AC - Montpellier HSC
09:00Bundesliga - konferenční přenos
10:45Fotbal: VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim
12:45Házená: SG Flensburg - Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf
14:30Házená: ThSV Eisenach - SC Magdeburg
16:00Racing magazine (1)
17:30Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims
18:00Chasing The Dream (4)
19:45Rentor Rally magazín 2024 (3)
20:00Fotbal: SV Werder Bremen - VfL Wolfsburg
20:30Fotbal: Burgos CF - Espanyol Barcelona
22:30Fotbal: Olympique Marseille - Paris Saint - Germain
09:00Fotbal: Burgos CF - Espanyol Barcelona
11:00New Zealand Winter Games Park Jam Team Challenge
13:00Racing magazine (1)
13:30Snooker tour championship 2024
14:00Queen & King of the Court #4
18:00UFC Connected (702)
18:35UFC Main Event: Adesanya vs. Strickland
19:00Snooker tour championship 2024
20:00Night of Warriors
09:00F:INITO (51)
12:00F:INITO (52)
12:45FL: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha
13:30Týden v motorsportu (13)
15:45ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov
16:15Tiki - Taka - 237
20:30LET: Women’s NSW Open - 2. den
22:00FL: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
01:00Sportovní infoservis
03:00FL: SK Sigma Olomouc - FK Pardubice - Streaming
09:00F:INITO (51)
11:00F:INITO (52)
11:45FL: FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec
12:30FL: FC Baník Ostrava - FK Teplice
15:30FL: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha
18:00Tiki - Taka - 237
20:00FL: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
21:30FL: FC Hradec Králové - MFK Karviná - Streaming
23:30Sportovní infoservis
01:30Women’s League Cup
07:00LaLiga
08:55EFL Highlights
10:50Ze světa Serie A
11:20League Two
11:30Championship
13:25Ze světa Serie A
15:25Ze světa Serie A
15:40Championship
15:55Ze světa Serie A
18:00Championship
18:25SPFL - Highlights
20:30Ze světa Serie A
20:45Championship
20:55Championship
23:00EL: Real Madrid - Crvena Zvezda Bělehrad
09:00Oktagon - Výzva V. (7)
11:00LM: FC Barcelona - SSC Neapol
12:00ATP Masters 1000: Miami Open - finále dvouhry
15:00LM: FC Bayern Mnichov - Lazio Řím
17:00EL: Bayern Mnichov - FC Barcelona
20:00EL: Partizan Bělehrad - Real Madrid
22:00Magazín Champions League (23)
00:00Týden v motorsportu (13)
00:30Sportovní infoservis
01:00Olympijské hry
06:30Olympijské hry
07:30Cyklistika
08:30Snooker
10:00Cyklistika
11:30Cyklistika
13:30Cyklistika
15:30Cyklistika
17:45Judo
18:00Curling
19:00Cyklistika
22:00Cyklistika
23:30Snooker
01:30Cyklistika
03:00Snooker
04:30Tenis
06:00Tenis
08:00Cyklistika
10:00Olympijské hry
11:30Snooker
12:30Olympijské hry
14:00Olympijské hry
15:00Olympijské hry
16:00Olympijské hry
17:00Olympijské hry
18:00Olympijské hry
19:00Tenis
19:15Cyklistika
20:00Olympijské hry
21:30Judo
23:30Curling
00:30Cyklistika
02:00Snooker
03:00Cyklistika
04:30Fotbal, Saudi Pro League, magazín
05:30Televizní nákupy
06:00Fotbal: Norsko - Slovensko
07:30Televizní nákupy
10:15Box: Robeisy Ramírez - Rafael Espinoza
11:15SuperEnduro
14:00Lední hokej: Lausanne - Davos
16:30Box: Alig King of the World
19:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 25. kolo
20:30Fotbal: Al Ahli - Al Ittihad
21:00Házená: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém
23:15Lední hokej: Národní liga
01:00Box: Alig King of the World
03:30Házená: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém
06:00Televizní nákupy
07:45Házená: Wisla Plock - PSG
08:45Televizní nákupy
10:30Tenis
11:30Fotbal: Al Ettifaq - Al Ahli
14:15Házená: GOG - Kielce
16:30Házená: TATRAN Prešov - Ferencváros
18:15Lední hokej: Národní liga
20:00Tenis, WTA 250, sestřih, Austin
22:30Box: Ali - Miteff 1961
23:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín
23:30Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska
00:00Box: Alig King of the World
00:30Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 25. kolo
02:00Fotbal: Al Ahli - Al Ittihad
02:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
04:45Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30IWF World Cup 2024 - ženy 49 kg
11:00Švihák testuje
13:15CERCLE BRUGGE - CLUB BRUGGE
13:30DominicCars
15:30Topspeed
16:00Motoring
17:00Autožurnál
17:30Topspeed
18:00KRC GENK - R UNION ST GILLOISE
18:30Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45MM Automotive
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily - Výhodná kúpa
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Autožurnál
12:30MM Automotive
13:30Nesmrteľní - Pelé
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45SL Benfica - GD Chaves
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Estrela Amadora - Sporting CP
20:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC 92
23:00Nočné vysielanie
00:00IMMAF World Championships II (10)
05:00Liquid Edge (109)
06:00Fighting Fit II (1)
07:00Strongman Champions League II (16)
08:00X-traordinary (5)
09:00X-traordinary (6)
09:30Best of Nitro World Games (1)
10:00Beyond The Beaten Path (10)
11:00The Ultimate Ride (3)
12:00The Ultimate Ride (4)
13:00Nitro Circus: Crazy Train (1)
14:00Nitro Circus: Crazy Train (2)
15:00Nitro Circus: Crazy Train (3)
16:00Nitro Circus: Crazy Train (4)
17:00Fantasy Factory VI (7)
18:00Fantasy Factory VI (8)
18:30X-traordinary (5)
19:00X-traordinary (6)
19:30Extreme Fighting Championship (36)
20:00EFC (15)
21:00Nitro World Games: All Access (15)
22:00Nitro World Games: All Access (16)
22:30Now Boarding (3)
23:00Now Boarding (4)
23:30Action Sports World III (22)
00:00Extreme Fighting Championship (36)
01:00X-traordinary (5)
02:00X-traordinary (6)
02:30Blue World VI (11)
03:00Blue World VI (12)
03:30Liquid Edge (101)
04:00Hero Indian Open
09:00Ford Championship presented by KCC
14:00Hero Indian Open
17:00highlights z turnaje Asian Tour
22:00Top Tips
23:00School of Golf
23:30Noční program
00:00Poklady v garáži (1)
05:15Milníky automobilismu (2)
05:45Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (3)
06:10Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (4)
06:25Rychlé kolo: BMW M2/G87 (5)
06:40Menzelova setkání: Hans Heyer (6)
07:10MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (7)
07:40Blochovy rozbory (8)
08:10Blochovy rozbory (9)
08:35Milujeme auta (10)
09:10Zprávy (11)
09:40Autokvartet (12)
09:45Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (13)
10:45Rychlé kolo: Alzen Mercedes-AMG GT R (14)
11:15Rychlé kolo: Ford Mustang Mach1 (15)
11:45Rychlé kolo: Toyota GR86 (16)
12:15Zprávy (17)
12:40Moove - mobilita zítřka (18)
12:45Přednost v jízdě: Opel Astra GSE (19)
13:15Test automobilu: Nissan Qashqai e-Power (20)
13:30Blochovy rozbory (21)
13:35Testovací tým: Dacia Sandero vs. Renault Clio (22)
14:20Test automobilu: Toyota Corolla Cross Hybrid (23)
14:40Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQV (24)
14:45Zprávy (25)
15:00Sedm nejrychlejších (26)
15:05Garáž 21 (27)
15:20Poklady v garáži (28)
15:45Milníky automobilismu (29)
16:15Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (30)
16:45Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (31)
17:00Rychlé kolo: BMW M2/G87 (32)
17:15Menzelova setkání: Hans Heyer (33)
17:45MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (34)
18:15Blochovy rozbory (35)
18:45Přednost v jízdě: Suzuki S-Cross (36)
19:10Testovací tým: Opel Corsa vs. Renault Clio (37)
19:20Milujeme auta (38)
19:45World Speed Trials - Nejvyšší rychlosti na solném jezeře Lake Gairdner (39)
20:15Ománem v pouštním korábu (40)
21:15Rychlé kolo: Alzen Mercedes-AMG GT R (41)
21:45Rychlé kolo: Ford Mustang Mach1 (42)
22:15Rychlé kolo: Toyota GR86 (43)
22:45Moove - mobilita zítřka (44)
23:15Přednost v jízdě: Opel Astra GSE (45)
23:45Test automobilu: Nissan Qashqai e-Power (46)
00:00Blochovy rozbory (47)
00:05Testovací tým: Dacia Sandero vs. Renault Clio (48)
00:50Test automobilu: Toyota Corolla Cross Hybrid (49)
01:10Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQV (50)
01:15Sedm nejrychlejších (51)
01:30Garáž 21 (52)
01:45Zprávy (53)
02:10Poklady v garáži (54)
02:15Milníky automobilismu (55)
02:45Zpětný chod: Opel Diplomat B V8 (56)
03:15Přednost v jízdě: Range Rover Sport PHEV (57)
03:30Rychlé kolo: BMW M2/G87 (58)
03:45Menzelova setkání: Hans Heyer (59)
04:15MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (60)
04:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:50King Of Kings Grand Prix 04.06.2022
08:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
10:55Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:50Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
12:00ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018
12:50Enfusion ’97 Talents, Alkmaar, Netherlands, 19.09.2020
15:50UK Wrestling Showdown - S01, EP.05
17:20UK Wrestling Showdown - S01, EP.06
17:55UK Wrestling Showdown - S01, EP.07
18:25WGP Kickboxing Brazil, Ep. 20
19:00Fightbox King Of Kings Heroes Series Liptovsky Mikulasz, Slovakia 04.06.2022
22:10Fighting Rookies 2014
23:55Fighting Rookies 2014
00:35We Love MMA 51, 14.12.2019
01:20Niezwykłe historie Biało
05:55Lekkoatletyka
06:20RETRO TVP SPORT
08:55Piłka nożna
10:10Piłka nożna
12:15RETRO TVP SPORT
14:30Droga do EURO
16:25Piłka nożna
17:00Piłka nożna
17:25Piłkarskie EURO
20:05Lekkoatletyka
21:05Sportowy Wieczór
22:00Piłka nożna
22:40Boks
01:20Boks
03:05Sport ve videoklipech (3)
05:00Sport ve videoklipech (13)
05:30Hezké auto za málo peněz (69)
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Hezké auto za málo peněz (70)
08:00Hezké auto za málo peněz (71)
09:00Hardcore Pawn: Chicago (15)
10:00Hardcore Pawn: Chicago (16)
10:30Hardcore Pawn: Chicago (17)
11:00Hardcore Pawn: Chicago (18)
11:30Šipky: Evropská PDC
12:00Šipky: Evropská PDC - GP Německa/3. kolo
13:00Šipky: Evropská PDC
17:00Poker: WSOP 2023 - Main Event I/4. den (38)
17:30Šipky: Evropská PDC
18:30Šipky: Evropská PDC - GP Německa
19:00Fotbalová Bundesliga: To nejlepší z dnešního kola
23:00Gól!
00:15Erotický film: Janice - naivní vášeň
01:00Sport ve videoklipech (10)
03:00Sport ve videoklipech (7)
03:30Sport ve videoklipech (6)
04:00Sport ve videoklipech (2)
04:30